" Kdo vítězí nad lidmi, je mocný. Kdo vítězí nad sebou, je nejmocnější. "

TJ Respekt  je  dobrovolným  spolkem fyzických osob  sdružujících se  na základě  myšlenky  integrace  zdravotně postižených. Jedním  z prostředků  integrace  jsou  pohybové aktivity,  rehabilitačně  sportovní  činnost a účast na mistrovských i nemistrovských akcích. Hlavním cílem  činnosti je především společná účast postižených sportovců společně s nepostiženými. Dále vyvíjí spolek obdobnou činnost  i jinak znevýhodněných osob, např. seniorů a osob sociálně slabých. TJ Respekt je členem Českého svazu tělesně postižených sportovců a členem Šachového svazu ČR.

"Narodili jsme se 13.4.1995 a rodný list nám vystavili na Ministerstvu vnitra pod č. II/s-OS/1-27125/95-R"

podpořili nás:

Eurovia - logo        Zlínský kraj - logo  Celní jednatelství Zelinka logo Magik info - logo     Konto bariéry - logo   Šachový svaz České republiky - logo Český svaz tělesně postižených sportovců Lumius logo      Veolia - logofirma Cone Stavitelství, a.s.  Rozvoj Opava .- logo  firma Ferrmon, spol. s.r.o.  firma Výztuž CZ, s.r.o. Navláčil stavební firma, s.r.o.  firma ROBE lighting, s.r.o.  Asociace muskulárních dystrofiků Komerční Banka logoPeha gifts - logospolek MDA RIDE z.s.

firma JKV Test

Dobromat.cz